انجام امور ثبتی در صادقیه

شاید بتوان گفت صادقیه یکی از بهترین محله های شهر تهران از نظر دسترسی می باشد که همیشه شرکت های ریز و درشت زیادی در این منظقه فعالیت خود را شروع کرده اند . از این جهت می توان گفت این محله از اهمیت بیشتری برای کسب و کار خیلی از شرکت ها دارد . از این رو یکی از مهمترین محله های تحت پوشش موسسه ثبتی ذهن ناب صادقیه می باشد . بهتر است ابتدا فعالیت هایی که موسسه ثبت شرکت ذهن ناب می تواند در امور ثبتی شرکتها در صادقیه انجام دهد معرفی کنیم :

ثبت شرکت در صادقیه

موسسه ثبت شرکت و برند ذهن ناب

موسسه ثبتی حقوقی ذهن ناب همشهری با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان , توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه , با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت حرفه ای , آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت ( مسئولیت محدود , سهامی خاص , سهامی عام , تضامنی , موسسات غیر تجاری , نسبی , تعاونی , شرکت های هلدینگ و … ).

انجام امور حقوقی توسط وکیل با سابقه , ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی , ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری , اخذ کارت بازرگانی , ثبت شرکت در مناطق آزاد , اخذ جواز کسب , اخذ جواز تاسیس , ثبت اختراع و ایده های فکری , اخذ کد اقتصادی و ….. هم را دارد. در دنیای پویا و حرفه ای امروزه , زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب همشهری با علم به این واقعیت , تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران , وکلا , صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان , اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت ذهن ناب می توانید با ما تماس بگیرید :

تماس با ما

آدرس:

تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر (روبه روی آزمایشگاه مسعود) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد شمالی

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹

k.kebriti@zehnenaab.com

تمامی درخواست های خود در خصوص ثبت انواع شرکت و انجام امور ثبتی و نیز ثبت برند شرکت می توانید از طریق فرم زیر نیز انجام دهید . کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

CAPTCHA
لطفا صبر کنید