موسسه ثبتی و حقوقی ذهن ناب برای آسایش و راحتی انجام امور ثبتی موسسات و شرکت های تجاری و غیر تجاری در تهران و سایر شهرهای ایران نمایندگانی را فراهم آورده است . یکیاز مهمترین مناطق تحت پوشش این موسسه بلوار میرداماد است . ما برای آسایش و راحتی انجام امور ثبتی و نیز ثبت برند , ثبت لوگو , ثبت شرکت و … مشاورین ماهری را در اختیار داریم که می توانند در زمینه مشاوره ثبت شرکت و مشاوره ثبت برند راهنمای بزرگی برای شما باشند .

ثبت شرکت در میرداماد

شرکت های تجاری و موسسات زیادی در میرداماد با ما همکاری دارند و خدماتی را که ارائه داده ایم رضایت مشتریانمان را جلب کرده است . در راستای توسعه فعالیت ثبتی خود و نیز مشاوره حقوقی بهترین کارشناسان را در کنار خود جمع کرده ایم تا آرامش کاری را برای شما به ارمغان بیاوریم .

موسسه ثبت شرکت ذهن ناب در میرداماد

موسسه ثبتی حقوقی ذهن ناب همشهری با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان , توسط آقای کامیار کبریتی و جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه , با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت حرفه ای , آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت ( مسئولیت محدود , سهامی خاص , سهامی عام , تضامنی , موسسات غیر تجاری , نسبی , تعاونی , شرکت های هلدینگ و … ).

انجام امور حقوقی توسط وکیل با سابقه , ثبت صورتجلسات شرکت ها به صورت کاملاً تخصصی , ثبت برند و علائم تجاری و همچنین ارزیابی و خرید و فروش برند و علامت تجاری , اخذ کارت بازرگانی , ثبت شرکت در مناطق آزاد , اخذ جواز کسب , اخذ جواز تاسیس , ثبت اختراع و ایده های فکری , اخذ کد اقتصادی و ….. هم را دارد. در دنیای پویا و حرفه ای امروزه , زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی و به طور کل هر شخص حقیقی و حقوقی است و گروه ثبتی ذهن ناب همشهری با علم به این واقعیت , تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران , وکلا , صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان , اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

تماس با ما

آدرس:

تهران میرداماد کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت ولی عصر (روبه روی آزمایشگاه مسعود) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد شمالی

تلفن: 09122938218 02188660581

فکس: 02188660581

ایمیل: info@zehnenaab.com

كد پستی: ۱۹۶۹۶۱۴۹۴۹

k.kebriti@zehnenaab.com

CAPTCHA
لطفا صبر کنید