بهترین موسسه ثبتی جهت انجام امور ثبتی در ونک

اساس شرکت ثبتی ذهن ناب بر پایه مشتری مداری استوار است از این رو این شرکت به سیستم CRM مجهز می باشد تا اولویت اصلی این شرکت که کسب رضایت مشتریان می باشد همیشه در جایگاه اصلی خود ثابت بماند .

در مدت فعالیت موسسه ثبتی ذهن ناب در سطح تهران با پیگیری که از مشتریان خود داشته ایم متوجه شدیم که سرعت و دقت در کار رضایت آنها را جلب کرده است  به طوری که ثبت فوری شرکت و مشاوره رایگان ثبتی را بهترین فاکتور شرکت ما دانسته اند.

ثبت شرکت در ونک

طی محبوبیتی که در زمینه انجام امور ثبتی درتهران کسب کرده ایم در مدت کوتاهی از سراسر تهران به ویژه منطقه ونک که اخیرا به تعداد زیادی درخواست از شرکت های موجود در ونک داشته ایم که اغلب برای :

ثبت تغییرات شرکت
ثبت برند
انحلال شرکت
تغییر نام شرکت
تغییر موضوع
تغییر آدرس

اخذ کد اقتصادی شرکت

پلمپ دفاتر  و….

دایره فعالیت موسسه ثبتی ذهن ناب

بر اساس درخواست هایی که در سطح شهر تهران و در اواخر نیز از شهر های دیگر کشور نیز درخواست هایی مبنی بر مشاوره و راهنمایی و نیز ثبت شرکت داشته ایم . بر آن شدیم تا نه تنها سطح شهر تهران و مناطق ۲۲ گانه آن را پوشش خواهیم داد بلکه در آینده ای نزدیک شعبی را نیز در شهرستان ها تاسیس خواهیم کرد.

ونک منطقه تحت پوشش ذهن ناب

همانطور که در بلا نیز اشاره کردیم مهمترین فاکتور شرکت ثبتی ذهن ناب جهت رضایت مشتریان خود مشاوره رایگان ثبت شرکت می باشد . از این رو اکثر شرکت هایی که در ونک تاسیس شده اند و یا دفتر مرکزی خود را در این منطقه از تهران قرار داده اند خواهان انجام امور ثبتی خود با کیفیت و هزینه های مناسب می باشند . در راستای اهداف بلند مدت موسسه در توسعه فعالیت خود در زمینه امور ثبتی اماده ارائه خدمات مناسب برای شرکتها و موسسات در ونک می باشیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ها و روشهای انجام امور ثبتی مانند : ثبت شرکت , ثبت تغییرات شرکتها , ثبت برند و علائم تجاری و لوگو  و… می توانید با مشاورین ما در ذهن ناب تماس بگیرید :

فرم زیر را جهت انجام امور ثبتی خود پر کنید در اصرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]