ثبت فوری شرکت و برند , ثبت برند فوری , ثبت شرکت در کمترین زمان

ثبت فوری برند و شرکت از طریق موسسه ذهن ناب

ذهن ناب پیشرو در انجام امور ثبتی مانند ثبت فوری شرکت  ، ثبت برند یا علامت تجاری ، ثبت لوگو و غیره می باشد و خوشبختانه توانسته است در طول سال های فعالیت خود در این زمینه ها رضایت مشتریان خود را به نحو احسنت جلب نماید و ثبت فوری شرکت را برای مشتریان که خواستار این مسئله بوده اند انجام دهد. باید اشاره کنیم که در واقع ثبت فوری شرکت و ثبت برند فوری در طی یک پروسه ای انجام می گردد که این پروسه خود پیچیدگی های خاص خود را دارد به گونه ای که اگر در زمان انجام امور مربوط به ثبت فوری شرکت حساسیت های مورد نیاز و دقت کافی بعمل نیاید امکان دارد ثبت فوری شرکت به صورت صحیح انجام نگرفته و عمل ثبت شرکت طی فرایند زمانی طولانی تری صورت بگیرد همچنین احتمال دارد که این مسئله ضرر مالی نیز به شما وارد کند.

ثبت فوری شرکت

موسسه ثبتی و حقوقی ذهن ناب با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه ثبت فوری شرکت می تواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد که در کمترین زمان ممکن ثبت شرکت شما را انجام دهد . امکان دارد در بعضی از زمان ها ، شرایطی برای شما ایجاد شود که به علل مختلفی مانند شرکت در مزایده و مناقصه و یا به دلیل انعقاد یک قرارداد ، شما به ثبت فوری شرکت نیاز داشته باشید. مدت زمان معمول مورد نیاز برای ثبت فوری شرکت 12 و حداکثر 16 روز کاری است. برای نیل به این هدف موسسه ثبت برند فوری و حقوقی ذهن ناب برای سرعت بخشیدن به امور موکلین خود می تواند با استفاده از وکلای حاذق و حرفه ای خود ثبت فوری شرکت شما را انجام بدهد.

از جمله عواملی که مشتریان و مراجعین به شرکت های ثبتی مورد نظر دارند ؛ تقاضا برای سرعت بخشیدن به انجام امور ثبتی و ثبت فوری شرکت می باشد.که این مسئله بستگی به چگونگی اجرای امور اداری دارد. ثبت فوری شرکت یکی از زمینه هایی میباشد که موسسه حقوقی ذهن ناب با بهره گیری از کارکنان مجرب و وکلای زبده در امور ثبتی ، توانسته است که موفقیت های زیادی را در این زمینه به دست آورد و نظر مراجعین خود را در ثبت فوری شرکت تا اندازه ی زیادی جلب نماید . در حقیقت باید بگوییم که ثبت فوری برند یکی از خدمات پر تقاضی موسسه ذهن ناب به شمار می رود.

جهت کسب اطلاعات مورد نیاز در زمینه ثبت شرکت متقاضیان می توانند با موسسه ذهن ناب تماس برقرار کنند ثبت فوری شرکت سبب خواهد شد که وضعیت اقتصادی و انتفاعی شرکت ارتقا پیدا کرده و صاحبان شرکت در کسب و کار خود پیشرفت فوق العاده ای داشته باشند.

چنانچه صاحبان شرکت ها برای ثبت شرکت خود اقدامات لازم را انجام ندهند کلیه فعالیت های تجاری آن ها ، غیر قانونی و غیر رسمی محسوب شده و در صورتی که شرکتی که به ثبت نرسیده است ، فعالیتی انجام دهد ،متخلف به شمار خواهد آمد و متقاضی باید جریمه نقدی بپردازد.

ثبت برند فوری

ثبت فوری شرکت و مراحل آن

  • ارائه نمودن مدارک شناسایی و گواهی عدم سوء پیشینه
  • مراجعه کردن به اداره کل ثبت شرکت ها و ثبت نام کردن در سامانه irsherkat.ssaa.ir و پر نمودن فرم های مد نظر
  • نام شرکت را در فرم نان و شخص حقوقی باید به ترتیب اولویت 5 انتخاب کنید تا یکی از میان آنها تایید شود .
  • باید مدت زمان و موضوع فعالیت شرکت و همین طور نشانی و سرمایه شرکت قید شود.
  • مشخص نمودن سمت و نام شرکا و سهام هر کدام از آن ها ، چنانچه دارای شعبه ای می باشد بایست مشخصات آن هم ذکر شود.
  • شما باید بعد از تایید اطلاعات ، اساسنامه و شرکتنامه را در سایت بارگذاری نمایید.
  • باید توجه شود که اساسنامه و شرکتنامه پیش فرض هایی را دارا می باشند که باید آن را تکمیل کنید و بعد تصویر برابر اصل شده آن ها را در سایت بارگذاری نمایید.
  • بعد از اینکه این مراحل را انجم دادید باید منتظر بمانید تا اداره ثبت شرکت ها از شما مدارک را درخواست کند.
  • باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی کشور منتشر کنید . این آگهی باید شامل اطلاعاتی مانند نام شرکت ، نوع فعالیت شرکت ، مدت فعالیت و اطلاعاتی مانند این ها باشد.

موسسه ثبت شرکت و حقوقی ذهن ناب مهیای ارائه مشاوره در زمینه کلیه مراحل ثبت شرکت و همین طور ثبت فوری شرکت شما با بهره گیری از کارکنان متخصص در این زیمنه می باشد .