موسسه ثبتی

مهمترین و قدرتمندترین دارایی یک فرد ذهن اوست. یک ذهن آموزش دیده و آماده بیش از هر دارایی دیگری می تواند برایتان پول بسازد.

موسسه ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه خدمات تخصصی ثبت به صورت حرفه ای توسط آقای کامیار کبریتی (کارشناس ثبتی) و جمعی از متخصصان این حوزه در سال ۱۳۹۰ راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکارگیری روش های نوآورانه و خلاقانه را خط مشی خود قرار داده است. مجموعه ذهن ناب با سابقه ای درخشان و ارائه خدمات حرفه ای , آمادگی جهت مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت ( مسئولیت محدود ٫ سهامی خاص ٫ سهامی عام ٫ تضامنی ٫ موسسات غیر تجاری ٫ نسبی ٫ تعاونی ٫ شرکت های هلدینگ و … ) ثبت صورتجلسات به صورت کاملاً تخصصی ٫ ثبت برند و علائم تجاری ٫ خرید و فروش برند و علامت تجاری ٫ اخذ کارت بازرگانی ٫ ثبت شرکت در مناطق آزاد ٫ اخذ جواز کسب ٫ اخذ جواز تاسیس ٫ ثبت اختراع و ایده های فکری ٫ اخذ کد اقتصادی ٫ پلمپ دفاتر و ….. را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروز , زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است و گروه ثبتی ذهن ناب با علم به این واقعیت , تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد. در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن است که از تجربیات کلیه کاربران , وکلا , صاحب نظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شود تا در حد توان , اطلاعات مناسبی جهت استفاده ارائه گردد.

ما همواره افتخار خدمت به شما عزیزان را داریم و از اینکه ما را در این مسیر حمایت می کنید سپاسگذاریم.

ساعت کار اداری موسسه حقوقی ذهن ناب:

شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۹:۰۰
پنج شنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۵:۰۰