طبقه بندی کالا و خدمات در برند و علامت تجاری

طبقه بندی کالا و خدمات در ثبت برند و علامت تجاری

موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی برای ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان بر روی سایت قرار داده است. لطفاً از این تلاش کپی برداری نشود.

طبقه ۱: مواد شیمیائی مورد استفاده در صنعت، علوم و عکاسی و همچنین در کشاورزی، باغبانی و جنگلبانی; رزین های مصنوعی پردازش نشده، پلاستیک های پردازش نشده; کودهای گیاهی; ترکیبات اطفاء حریق; مواد آبکاری و لحیم کاری; مواد شیمیائی برای نگهداری مواد غذائی; مواد دباغی; چسب های مورد استفاده در صنعت.

طبقه ۲: رنگ ها، روغن جلاها، لاک ها (لاک و الکل ها); محافظت کننده ها در مقابل زنگ زدگی و جلوگیری کننده ها از فاسد شدن چوب و رنگ کننده ها; مواد شیمیائی تثبیت کننده رنگ; رزین ها یا صمغ های طبیعی خام; فلزات به صورت پودر یا ورق برای نقاشان، دکوراتورها، چاپگرها و هنرمندان.

طبقه ۳: ترکیبات سفید کننده و سایر مواد برای استفاده در رخت و لباس شوئی; ترکیبات مخصوص تمیز کردن، براق کردن، رنگ زدائی لکه گیری و صیقل دادن و سائیدن. صابون ها; عطریات، روغن های با اسانس، مواد آرایشی و لوسیون های مخصوص مو; دندان شویه ها و خمیر دندان‌ها.

طبقه ۴: روغن های صنعتی و نفتی و گریس ها; روان کننده ها; گردگیرها، مرطوب کننده ها و ترکیبات مخصوص وصل. سوخت ها (شامل سوخت موتور). مواد روشنائی و شمع ها و فتیله ها برای روشنائی.

طبقه ۵: مواد داروئی و دامپزشکی; ترکیبات بهداشتی برای (اهداف پزشکی; برای مواد رژیمی و تغذیه ای برای استفاده در مصارف پزشکی یا دامپزشکی، غذای کودکان; مکمل های رژیمی و تغذیه ای برای انسان و حیوانات; انواع گچ برای مصارف پزشکی، لوازم زخم بندی (پانسمان); مواد مخصوص پرکردن دندان، موم دندان سازی; ضدعفونی کننده ها; ترکیبات برای نابودسازی حشرات موذی; قارچ کش ها، علف کش ها.

طبقه ۶: فلزات معمولی و آلیاژهای آن ها; مواد ساختمانی فلزی; ساختمان های فلزی قابل حمل و نقل و انتقال; مواد فلزی خطوط راه آهن; کابل ها و سیم های غیر الکتریکی انواع سیم ها از فلزات معمولی; آهن آلات، اقلام کوچک سخت افزار فلزی; انواع لوله و تیوب فلزی (مجرا های فلزی); گاوصندوق ها; کالاها از فلز معمولی که در طبقات دیگر ذکر نشده اند; سنگ های معدنی فلزات.

طبقه ۷: ماشین ها و ماشین آلات (ابزار ماشین); انواع موتورها (به غیر از موتورها برای خودروها و وسایل نقلیه زمینی); اتصالات مربوط به ماشین آلات و قطعات انتقال نیرو (غیر از موارد مربوطه به خودروهای زمینی); ابزار کشاورزی (غیر از ابزاری که با دست کار می کنند); ماشین های جوجه کشی، دستگاه های اتوماتیک فروش که با سکه کار می کنند.

طبقه ۸: ابزار آلات و وسایل دستی (با کارکرد دستی) کارد و قاشق و چنگال، اسلحه کمری، تیغ ها.

طبقه ۹: تجهیزات علمی، مسافت یابی، مساحی، الکتریکی، عکاسی، سینمائی، بصری، وزن کردن، اندازه گیری، علامت دادن، بازرسی و چک کردن، نجات از مرگ، و ابزار های کمک آموزشی، ابزارهای ضبط صوت، انتقال و تکثیر مرتبط با صدا و تصویر، حافظه های مغناطیسی، دیسک های ضبط، ماشین های فروش خودکار، ماشین های فروش.

طبقه ۱۰: دستگاه ها و وسایل جراحی، پزشکی، دندان سازی و دامپزشکی، دست و پای مصنوعی، چشم و دندان مصنوعی; اقلام ارتوپدی; مواد مخصوص بخیه زنی.

طبقه ۱۱: دستگاه های مخصوص روشنائی، گرمایشی، مولد بخار، آشپزی (طبخ)، تبرید (سردکننده)، خشک کن، تهویه، تأمین و ذخیره آب و اهداف و مصارف بهداشتی.

طبقه ۱۲: خودروها (وسایط نقلیه); دستگاه های حمل و نقل زمینی، هوائی یا آبی.

طبقه ۱۳: سلاح های گرم: مهمات و پرتابه ها (موشک، راکت، خمپاره و غیره); موادمنفجره; مواد و وسایل آتش بازی.

طبقه ۱۴: فلزات گرانبها و آلیاژهای آن ها و کالاهای ساخته شده یا روکش شده از آن ها که در طبقات دیگر ذکر نشده اند; جواهرات، سنگ های قیمتی; وسایل ساعت سازی و زمان سنجی.

موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی برای ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان بر روی سایت قرار داده است. لطفاً از این تلاش کپی برداری نشود.

طبقه ۱۵: آلات موسیقی.

طبقه ۱۶: کاغذ، مقوا و کالاهای ساخته شده از آن ها که در طبقه های دیگر ذکر نشده اند; کار چاپ شده; لوازم صحافی; عکس; لوازم التحریر; چسب ها برای مصارف تحریری یا خانگی; لوازم نقاشی; قلم موهای نقاشی; ماشین های تحریر ملزومات دفتری (باستثنای مبلمان); لوازم آموزشی و تدریسی (به استثناء دستگاه ها); لوازم پلاستیکی برای بسته بندی (که در سایر طبقات ذکر نشده باشند); حروف چاپ; کلیشه های چاپ.

طبقه ۱۷: لاستیک، گوتا پرچا (نوعی کائوچو)، صمغ، پنبه نسوز، میکا و کالاهای ساخته شده از این مواد که در طبقات دیگر ذکر نشده اند; پلاستیک ها به شکل پرس شده و با فشار از قالب عبور داده شده برای استفاده در ساخت سایر کالاها; مواد بسته بندی، درپوش گذاری، انسداد و عایق بندی; لوله های قابل انعطاف غیر فلزی.

طبقه ۱۸: چرم و چرم مصنوعی و کالاهای ساخته شده از این مواد که در طبقات ذکر نشده اند; پوست حیوانات، چمدان ها و کیف و کیسه های مسافرتی; چترها، چترهای آفتابگیر و عصاهای مخصوص راه رفتن; شلاق ها، زین و یراق و زین برگ و سراجی.

طبقه ۱۹: مصالح ساختمانی (غیر فلزی); لوله های غیرفلزی سخت و غیرقابل انعطاف برای استفاده در ساختمان; آسفالت، انواع قیر; ساختمان های قابل انتقال غیر فلزی; بناهای یادبود غیر فلزی.

طبقه ۲۰: مبلمان، آئینه ها و قاب های عکس; کالاهای ساخته شده (که در طبقات دیگر ذکر نشده اند) از چوب، چوب پنبه، نی، بامبو، حصیر، شاخ، استخوان، عاج، استخوان آرواره نهنگ، صدف، کهربا، پوسته داخلی مروارید ساز صدف مروارید، پیپ ها و چپق‌ های کف دریائی و جایگزین های این مواد یا ساخته شده از پلاستیک.

طبقه ۲۱: ظروف خانگی یا وسایل آشپزخانه و ظروف; شانه و اسفنج ها; برس ها (غیر از قلم موها); مواد مخصوص ساخت برس; وسایل برای نظافت و تمیزکاری; سیم ظرفشوئی; شیشه هائی که بر روی آن ها کار نشده یا نیمه ساخته اند (به استثناء شیشه های مورد استفاده در ساختمان); شیشه آلات، اشیاء ساخته شده از چینی و سفال که در طبقات دیگر ذکر نشده اند.

طبقه ۲۲: طناب ها، ریسمان، تورها، چادرها، سایبان ها، برزنت ها (تارپولین)، بادبان ها، ساک ها و گونی‌ها و کیسه‌ها (که در طبقات دیگر ذکر نشده اند): مواد لائی و آکندنی (باستثنای لاستیکی یا پلاستیکی); مواد فیبری خام برای نساجی.

موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی برای ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان بر روی سایت قرار داده است. لطفاً از این تلاش کپی برداری نشود.

طبقه ۲۳: انواع نخ و رشته برای مصرف نساجی.

طبقه ۲۴: مصنوعات نساجی و پارچه ای که در طبقات دیگر ذکر نشده اند; روتختی ها; رومیزی ها.

طبقه ۲۵: پوشاک، پاپوش (کفش)، پوشش سر.

طبقه ۲۶: انواع پارچه توری و گلدوزی، روبان ها و قیطان ها; دکمه ها، قلاب ها، قزن قفلی ها، سوزن ها و سوزن ته گردها و سوزن خیاطی; گل های مصنوعی.

طبقه ۲۷: فرش ها، قالیچه ها; پادری ها و مواد مخصوص پادری ها، حصیرها، لینولئوم و مواد دیگر برای پوشش کف های موجود. قالیچه ها و شیشه های تابلوئی (غیر پارچه ای).

طبقه ۲۸: انواع بازی ها و اسباب بازی ها، وسایل ورزشی و ژیمناستیک که در سایر طبقات طبقه بندی نشده اند; تزئینات برای درخت های کریسمس.

طبقه ۲۹: گوشت، گوشت ماهی، گوشت ماکیان و شکار; عصاره های گوشت; میوه ها و سبزیجات پخته شده، خنک شده، منجمد شده و به صورت کنسرو; انواع ژله، مرباجات و کمپوت ها; تخم مرغ، شیر و محصولات لبنی; روغن های خوراکی و چربی های خوراکی.

طبقه ۳۰: قهوه، چای، کاکائو، و قهوه مصنوعی; برنج; پیو کا و ساکوز (نشاسته، نیوک و نشاسته ساگو); آرد و فرآورده های ساخته شده از غلات; نان، نان شیرینی، شیرینی ها; یخ های خوراکی; عسل، ملاس، شکر; مخمر، پودر شیرینی پزی; نمک; خردل; ادویه; سرکه، انواع سس (چاشنی ها); یخ و بستنی.

طبقه ۳۱: غلات، محصولات کشاورزی، باغداری و جنگلی که در طبقات دیگر طبقه بندی نشده اند; حیوانات زنده; میوه و سبزیجات تازه; بذرها; گیاهان طبیعی و گل ها; مواد غذائی مختص حیوانات; مالت (جوانه جو).

طبقه ۳۲: ماءالشعیرها; آب های معدنی و گازدار و سایر نوشابه های غیرالکلی; آب میوه ها و نوشابه های میوه ای; شربت ها و سایر فراورده ها برای ساخت نوشابه ها.

طبقه ۳۴: توتون; اقلام دخانی; کبریت ها.

موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی برای ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان بر روی سایت قرار داده است. لطفاً از این تلاش کپی برداری نشود.

طبقه ۳۵: تبلیغات; مدیریت کسب و کار; مدیریت بازرگانی و تجاری; عملیات دفتری واداری.

طبقه ۳۶: بیمه; امورمالی; امور پولی; امور مربوط به املاک و مستغلات.

طبقه ۳۷: ساختمان ساز; تعمیرات; خدمات نصّابی.

طبقه ۳۸: مخابرات از راه دور.

طبقه ۳۹: حمل و نقل; بسته بندی و انبار سازی کالاها; ترتیبات مسافرت.

طبقه ۴۰: عمل آوری مواد.

طبقه ۴۱: آموزش و پرورش; ارائه آموزش و کارآموزی; تفریح و سرگرمی; ورزش و فعالیت های فرهنگی.

طبقه ۴۲: خدمات علمی و فن آوری و پژوهشی و طراحی مربوطه; خدمات مربوط به تجزیه و تحلیل صنعتی و پژوهشی; طراحی و توسعه نرم افزار و سخت افزار رایانه.

طبقه ۴۳: خدمات مربوط به عرضه اغذیه و نوشیدنی; مسکن و محل اقامت موقت.

طبقه ۴۴:خدمات پزشکی; خدمات دامپزشکی; مراقبت بهداشتی و زیبائی برای انسان ها و حیوانات; خدمات کشاورزی، باغبانی و جنگلداری.

طبقه ۴۵: خدمات حقوقی; خدمات امنیتی برای حفاظت از اموال و اشخاص; خدمات شخصی و اجتماعی ارائه شده به وسیله دیگران برای رفع احتیاجات افراد.

موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی برای ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان بر روی سایت قرار داده است. لطفاً از این تلاش کپی برداری نشود.

 

 

فایل word  طبقه بندی کالا و خدمات در ثبت برند و علامت تجاری به شرح زیر پیوست شده است و برای دانلود روی آن کلید نمائید :

فایل pdf طبقه بندی کالا و خدمات در ثبت برند و علامت تجاری به شرح زیر پیوست شده است و برای دانلود روی آن کلید نمائید :

 

فایل  TXT طبقه بندی کالا و خدمات در ثبت برند و علامت تجاری به شرح زیر پیوست شده است و برای دانلود روی آن کلید نمائید :

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 موسسه ثبتی ذهن ناب طبقه بندی کالا و خدمات در ثبت برند و علامت تجاری را برای سهولت در کار هموطنان عزیز بر روی سایت قرارداده است. از این تلاش کپی برداری نشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *