شرکت دارای کد اقتصادی

همه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که به امر تولید , مونتاژ , واردات و صادرات و هر نوع فعالیت تجاری و توزیع هر نوع کالا و کارهای خدماتی اشتغال دارند مکلف به اخذ کد اقتصادی می باشند. اشخاص حقیقی جهت اخذ کد اقتصادی باید دارای پروانه کسب بوده و یا دارای مجوز فعالیت تجاری که دارای نشانی پستی جهت انجام امور بوده و از طرف مراجع قانونی تایید شده اند , باشند. یعنی در کل فعالیت اقتصادی به شکل های  مختلف در جامعه امروزی صورت می گیرد که حمایت و نظارت بر فعالیت های اقتصادی فعالیت کنندگان مستلزم شناخت اشخاص فعال در این زمینه است.

موسسه ثبت ذهن ناب در این بخش موقعیتی قرار داده است تا افرادی که تمایل به فروش شرکت با کد اقتصادی دارند بتوانند شرکت خود را برای فروش بگذارند و ان دسته افرادی که دوست دارند یک شرکت آماده به همراه کد اقتصادی و بدون بدهی مالیاتی خریداری کنند می توانند از این بخش شرکت مد نظر خود را انتخاب کنند . همچنین با مشاورین ما می توانند جهت خرید انواع شرکت راهنمایی دریافت کنند .

فروش شرکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش شرکت با کد اقتصادی بدون بدهی مالیاتی می توانید با کارشناسان ما در ثبت شرکت ذهن ناب تماس بگیرید :

تماس با ما

آدرس:

تهران سعادت آباد کوچه ۳۲ غربی پلاک ۱۱۰ واحد ۳ طبقه دوم

تلفن: 09122938218 02188564596

فکس: 02188564596

ایمیل: info@zehnenaab.com

صندوق پستی : 1997937813

k.kebriti@zehnenaab.com

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت در خواست مبنی برا خرید شرکت به همراه کد اقتصادی فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال فرمایید .کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت :

CAPTCHA
لطفا صبر کنید